Radosna twórczość

Na tej podstronie zebrano wszystkie rzeczy jakie do tej pory zostały Wam przedstawione. Pełni ona rolę swego rodzaju katalogu, abym sama nie pogubiła się i pamiętała, co ja też takiego wymodziłam ;P. Wszystkie z tych rzeczy zostały wykonane przeze mnie własnoręcznie. Każda ma swój niepowtarzalny charakter. Większość z tych rzeczy jest unikatowych, gdyż staram się wymyślać coś nowego, bawić się, czasem zaskoczyć, nawet samą siebie, a przede wszystkim działać wyobraźnią.Bransoletki:


Niebiesko-biały splot


szerokość splotu: 2 cm
Bransoletka wykonana jest ze splotu materiałów o różnej fakturze, stanowi jedną całość. Delikatnie poddaje się przy wkładaniu.
Splot jesienny


szerokość splotu: 1,2 cm
Bransoletka wykonana jest ze splotu materiałów o różnej fakturze, stanowi jedną całość. Delikatnie poddaje się przy wkładaniu.Muzyczna bransoletka


Zapinana bransoletka, składa się z luźno połączonych zielonych sznurków z dodatkiem złotej nitki. Zawieszone są na nich 4 zawieszki: klucz wiolinowy, saksofon, nuta i gitara.
Głęboka czerwień


Wiązana bransoletka wykonana z filcowych kuleczek koloru bordowego. Wykończona czerwoną wstążką, nadającą całości dodatkowego kolorytu.
Po dwóch stronach


szerokość: 4 cm
Bransoletka z filcu i czarnej koronki przeszytej delikatnie błyszczącą nicią. Wiązanie z tyłu w formie gorsetu, dzięki delikatnej, miętowej wstążce.
Połączone z zielenią


Pleciona bransoletka zawierająca trzy osobne sploty: dwa zielono-białe i jeden zielono-czarny dodatkowo spleciony na środku, dla osiągnięcia bardziej interesującego kształtu. Bransoletka zapinana.Z serii: Sztuka plątania sznurka


Zapinana bransoletka wykonana z plecionego sznurka.


Z serii: Sztuka plątania 2


Zapinana bransoletka wykonana z plecionego sznurka.Naszyjniki:


Naszyjnik z kulkami

Średnica zawieszki jaką stanowi koło z bordowymi kulami wynosi niecałe 8 cm. Od zawieszki rozciąga się przyozdobiony z początku rzemień, tworząc tym samym jedną unikatową całość.
Długość rzemienia jest regulowana.Naszyjnik z niebieskimi kwiatami

Średnica zawieszki jaką stanowi koło wynosi niecałe 8 cm. Przyozdobiona jest ona kwiatami z ciemnoniebieskiego filcu. Od zawieszki rozciąga się przyozdobiony z początku rzemień, utrzymany w kolorystyce niebiesko-beżowej tworząc tym samym jedną unikatową całość.
Długość rzemienia jest regulowana.

Z serii: Sztuka plątania sznurka - kolia


Stworzona na podstawie wykonanych i pokazanych powyżej bransoletek. Kolia/naszyjnik powstała z dość cienkiego plecionego sznurka, dzięki czemu nawet zawiłe plątania nie wyglądają ciężko.

Z serii: Sztuka plątania sznurka - naszyjnik


Naszyjnik wykonany z grubego nabłyszczanego plecionego sznurka.

Z serii: Sztuka plątania sznurka - precel


Naszyjnik wykonany z grubego plecionego sznurka.Kołnierzyk

Nieco inna odsłona standardowego kołnierzyka.
Szerokość: 12 cm.
Inne:Pierścionek w formie niebieskiego kwiatu wykonanego z ciemnoniebieskiego filcu, o średnicy ok. 4 cm.


Broszka kwiat


Kwiat o średnicy nieco ponad 5 cm z przepięknego delikatnie nabłyszczanego materiału koloru purpury.Kolczyki śnieżynki


Wykonane z białego filcu ze srebrnym środkiem w kształcie gwiazdki. Kolczyki mają ok. 5 cm średnicy. Rodzaj zapięcia: bigiel.