sobota, 12 listopada 2011

Flowers in autumn

Ze względu na obecną porę roku należy przyznać, że mamy niedostatek kwiatów, więc postanowiłyśmy to zmienić i pokazać Wam rzeczy, które temu zapobiegną xD

Pierwsza propozycja: pierścionek z niebieskim kwiatem wykonany z filcu. Nie sprawia problemu nawet alergikom bo metalowa część, którą zakłada się na palec i która sprawia czasem tyle problemu została obwinięta bawełnianą nitką.
___

For the sake of actual season we need to admit that we have a shortage of flowers, so we want to change it and show you things which can prevent that xD

First proposition: a ring with blue flower, made from felt. Great for allergy sufferers because the metal part which we wear on finger and which cause so many problems was covered in cotton thread.


Propozycja druga: naszyjnik z kwiatami (materiały: filc, bawełniana nić, rzemień) z regulowaną wysokością aby nie tracić czasu przy zakładaniu
___

Secound proposition: necklace with flowers (materials: felt, cotton thread, strap) with controled lenght (to not waste time in putting it on)

12 komentarzy:

 1. Śliczny naszyjnik! :)
  Odpowiadając na Twoje pytanie - buty sprawują się świetnie! :) Byłam w nich dzisiaj na uczelni. Są bardzo wygodne, nigdzie mnie nie obcierają (co jest rzadkością u mnie jeśli chodzi o nowe buty), obcas jest w miarę stabilny. Jeśli je kupisz to zalecam zaimpregnować. To działa! dzisiaj niechcący wylałam na buty troszkę soku jabłkowego - w ogóle nie wsiąkł, kropelki zostały na bucie i po wytarciu nie zostawiły w ogóle mokrych plam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. serdecznie dziękuję i zapraszam częściej:)
  piękny pierścionek, mam bzika na ich punkcie...może znajdę tu kiedyś coś dla siebie:) dodaję więc do obserwowanych i życzę wytrwałości w prowadzeniu bloga oraz nowych pomysłów i inspiracji:)

  OdpowiedzUsuń
 3. słoneczko może i jest,ale jaka zimnica!:(

  OdpowiedzUsuń
 4. ślicznie te kwiatuszki wyglądają :

  OdpowiedzUsuń
 5. Wielkie dzięki dziewczyny :D łał przyznaje... komentarze dodają energii :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawe pomysły ! Jednak według mnie lepszy jest naszyjnik. ;))

  OdpowiedzUsuń
 7. Jak tu Twórczo! Z przyjemnością obejrzałam cały blog.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Wasze opinie, każda jest dla mnie ważna :)
Thank you for your opinions, each one is important for me